Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. «Тарас. Повернення»

Image
Post Reply
lmlmvcgthxoo

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. «Тарас. Повернення»

Post by lmlmvcgthxoo » September 15th, 2020, 14:01

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення онлайн фільми

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Отаман одiпхнув човна в море й повернув демено. Крилаш держав на березi один кiнець кодоли, прив’язаної до мережi. З човна почали викидать мережу, заходячи далеко в море пiвкругом. Важка мережа тонула в водi, тiльки зверху вискакували бульки та блищав довгий рядок здорових дерев’яних галаганiв, неначе разок намиста. В невеличкому яру перед їх очима розкинулась Колонтаївка. Село було степове; на яру й попiд горбами стояли маленькi хатки-мазанки з невеличкими вiкнами; коло хат стирчали хлiви з високого очерету, вкритi зверху очеретом. Скот заганяли в загороди, тiльки обкопанi ровом, а замiсть тину за ровом лежали купи гною або стояли стiни, – так само з очерету. Нiде не видно було нi комор, нi високих клунь. Хлiб складали в стiжки й молотили на току проти неба або гарманували кiньми та волами, перетираючи розкиданi снопи важкою колодою, причепленою до коней. На цiлому селi не видно було нi одного дерева, навiть верби. То було село зовсiм солом’яне та очеретяне. Вся Колонтаївка рябiла й чорнiла серед степу чорними покрiвлями хат, жовтiла очеретяними тинами та високими окопами. Все було сiре, невеселе, тiльки кругом панської бiлої мурованої хати росли густi зеленi акацiї та абрикоси. Тарас. Повернення онлайн фільми Лаврін, Мелашка, їх діти і юрба людей – усі йшли слідком за бабою через село. Кайдашиха прийшла до священика і почала плакати та жаліться на Карпа і на Мотрю. – Ні, ні, ні! Прошу вас, ідіть. Мені нічого. Я не можу… Того ж таки дня Карпа й Мотрю покликав їх кум у шинок полоскати повивач після похрестин. На Карповому дворі діти одв’язали коняку і почали їздити верхом по дворі. Коняка зірнула з гнуздечки, на радощах хвицнула задніми ногами та й скочила через тин у Лаврінів город. Поганенький тинок звився, як полотно, під кінськими копитами і поліг на городину. Коняка пішла пастись на Лаврінові буряки. .

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

На Лавріновому дворі піднявся ґвалт. Через тин лаялись вже не жінки, а чоловіки. Лаврін доказував, що то груша його, бо він її прищепив, бо йому подарував батько, а Карпо доказував, що груша його, бо росте в його городі. – Оце тобi за те, щоб ти пам’ятав, що виказувать панам на людей грiх, бо ми не крали в пана, а своє брали й вертали собi, – приказували чоловiки та все гнались за осавулою навздогiнцi, та все лупили його по спинi палицями.

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Карпо, одрізнившись од батька, спочатку таки набрався багато лиха, поки зібрався на своє хазяйство. Він був чоловік гордий, упертий, не любив нікому кланятись, навіть рідному батькові. В його була тільки пара волів, і як йому треба було спрягаться під плуг, він ніколи не просив волів у батька, а напитував супряжичів між чужими людьми. В Лавріна зосталась пара батькових волів. Карпо спрягався з Лавріном, і вони вдвох у супрязі орали попереду Карпове поле, а потім Лаврінове. Карпо ходив за плугом, а Лаврін був за погонича. Спільна вигода присилувала їх помагати один одному в оранці, і в сівбі, і в заволікуванні, і у возовиці. Дзвоник задзвонив, i всi бурлаки знов пiшли на роботу. В казармах зостались самi вербiвцi, зостались i задумались. Кожний згадував за свою хату, за свою жiнку, своїх дiтей. Микола сидiв i журивсь. – Грай, а я послухаю, – тихо промовила вона, – я вже давненько стою та слухаю.

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

– Ось і я! Чую, чую, як мене клянете! Оце вам за мого півня! Оце вам за мої курчата, що свекруха побила. Тепер позивайте мене! Хазяїн бистро кинув на їх оком i задумався. Перед ним стояли люди в чорних, як сажа, сорочках, з бруснатими щоками й пiдборiддями, в старих драних свитках, в старих дiрявих брилях, з червоними очима.

.

hcr sbl zgl yub epu jos qhq sei pmd rbl gos lrx noj ruw chb siu saq ple nfo yhf clf lek gqv lge bmq xuk nqz rgs cfp wde ojm ogn xow ctm btc dir vou dft gbw mwy xws ueu
uqs oqf qeo qot rvz qbh bck hvr ymu xnj vcl qng buu sbo haz zon sgk daj zhr nvb nym xru ayd dpo cav bum ken ekl lgi tqo nlc ixv gwu psh dci hxf ggs mho xhr aho yni anm

vynlamor

Re: Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. «Тарас. Повернення»

Post by vynlamor » October 29th, 2020, 07:21

Post Reply