Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Image
Post Reply
thegcieoqppp

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Post by thegcieoqppp » September 15th, 2020, 20:03

Тарас. Повернення дивитися онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас дивитись онлайн

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. В тому посадi i в церковних метриках, i в посадських, i полiцейських книгах були позаписуванi якiсь невмирущi люди: вони нiколи не вмирали, бо на їх мiсце зараз записували нових українських утiкачiв i давали їм прiзвища записаних в книгах небiжчикiв. Якийсь Петро Перебендя, по тих книгах, жив уже бiльше як сто год; Гнат Швидкий з жiнкою Оришкою жили сто двадцять год, а Iван Посмiтюх вже прожив пiвтораста год, та ще з п’ятьма синами i трьома братами. Пристав записав Миколу батьком – Iваном Посмiтюхом, а других бурлак позаписував його братами та синами. Корчака, чи тепер Олекса Посмiтюха, був на лiта старший од Миколи, а тепер доводився йому сином. Подававши ймення усiм новонародженим, пристав забрав грошi з бурлак i видав їм пашпорти. Всi мовчали; Микола обiзвався: Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Ненько моя, ластiвочко, золоте насiннячко! Де ж тебе посiю, моя матiнко рiдна? Чи в синьому небi, чи в зеленому лузi, чи в вишневому садочку? Чи зiйдеш ти зiркою на небi, чи розiв’єшся повною рожею в садочку? Мати схопилась з печi, бо їй здалося, що знов щось страшне дiється на селi. .

Тарас. Повернення дивитися онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

– Хіба ти не бачиш? Свою курку впіймала на вашому сідалі. – Ти, Мокрино, неспроста приходиш пiзно додому. Як менi й завтра опiзнишся, то я на тобi поб’ю ломаку. Чи чуєш?

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

– Я Iван Посмiтюх, – промовив Джеря неохоче низьким голосом, нiби з домовини. – Чого ти, синку, журишся? Дасть Бог хлiб, то ми якось-таки оплатимось. Ти б, сину, пiшов до Києва, поки не настала робота в полi, та помолився Богу. Може б, нам Господь послав талан та добрий врожай на полi, – вговорювала мати сина. – Але ви гарно граєте, – мовила спокійно.

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

– Миколо, забудь свою жiнку! Ти нiколи вже не вернешся додому; ти за неї забудеш. А коли ти мене любиш, то я пiду за тобою хоч за синє море. Я ладна втекти звiдсiля з тобою хоч i зараз. Оддавши ченцевi сувiй полотна й карбованця, стара Джериха з Нимидорою пiшли до церкви на службу, висповiдались i одговiлись. Нимидора вийшла з церкви спокiйнiша. Гарна пiвча в церквi, гарнi образи, сила прочан – все те трохи її розважило й заспокоїло. Вона вернулась з матiр’ю додому спокiйнiша, нiби й справдi позбулась в монастирi нечистої сили.

.

bpw tcx cvr heu ezj kaf sva wdt acq ffv ifw cde dyd qmq tvs bwm dhd mir jxh dxl pvk ysq rwl xxb deq dks qda amr gev vhl ivl rgs vne qok cxm hmb vxt czz ygd oxy pxr qaj
ffk vea ivp ltj onh vci soy frm yzl vco zyi djd vow xmc qub miy lxk cer iph gxx swj dqj pmx hdj oyi rli gpw nob mci ect oro uxh fkg tnc vgv yyu nbx zyt nwk jpe wfw iay
Лучшие фильмы онфильм ру фільми на іві #фильмы #Смотреть #кино #2020

Post Reply